کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در کانادا

برنامه‌ی کارآفرینی اصلی بریتیش کلمبیا

 

در این برنامه، شما باید تمکن مالی حداقل به میزان 600 هزار دلار به دولت کانادا نشان دهید و حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در برنامه باید بین ۲۰0 هزار دلار تا ۴۰۰ هزار دلار ، بسته به شرایط مختلف باشد. سابقه‌ی کاری شما در این برنامه بسیار مهم می‌باشد. شما باید حداقل ۳ سال سابقه‌ی مالکیت و یا مدیریت یک بیزنس را داشته باشید. و یا دارای حداقل ۴ سال سابقه مدیریت در سطح ارشد باشید. و یا طی 10 ساله گذشته، حداقل یک سال سابقه‌ی مالکیت و یا مدیریت یک بیزنس و همچنین حداقل ۲ سال سابقه مدیریت ارشد داشته باشید.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به‌همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. پس از ارسال طرح تجاری و مدارک، در صورت تایید ابتدا مجوز کار دریافت کرده و به مدت ۲ سال در استان بریتیش کلمبیا باید کسب‌وکار خود را مطابق با طرحی که ارائه کردین اجرا نمایید. در مرحله بعدی، شما گواهی انتخاب استانی را دریافت کرده و می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

لازم به ذکر است، دریافت اقامت دائم، مشروط به اجرا و راه‌اندازی کسب‌وکار اشاره شده است. در این برنامه، دولت به موضوع اشتغال برای شهروندان کانادا اهمیت خاصی می‌دهد.

 

برنامه‌ی کارآفرینی بریتیش کلمبیا پایلوت منطقه‌ای 

 

در این برنامه، شما باید تمکن مالی حداقل به میزان 300 هزار دلار به دولت کانادا نشان دهید و حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در برنامه باید 1۰0 هزار دلار باشد. سابقه‌ی کاری شما در این برنامه بسیار مهم می‌باشد. شما باید حداقل ۳ سال سابقه‌ی مالکیت و یا مدیریت یک بیزنس را داشته باشید. و یا دارای حداقل ۴ سال سابقه‌ی مدیریت در سطح ارشد باشید. و یا طی 10 ساله گذشته، حداقل یک سال سابقه‌ی مالکیت و یا مدیریت یک بیزنس و همچنین حداقل ۲ سال سابقه‌ی مدیریت ارشد داشته باشید.

شما برای اقدام در این برنامه نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه‌ی موردنظر در استان بریتیش کلمبیا به کانادا سفر کنید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید. در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. پس از ارسال طرح تجاری و مدارک، در صورت تایید ابتدا مجوز کار دریافت کرده و به‌مدت یک سال در استان بریتیش کلمبیا باید کسب‌وکار خود را مطابق با طرحی که ارائه کردین اجرا نمایید. در مرحله‌ی بعدی، شما گواهی انتخاب استانی را دریافت کرده و می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

لازم به ذکر است، دریافت توافق‌نامه از نماینده‌ی محلی منطقه مورد نظر که قصد راه‌اندازی کسب‌وکار در آن را دارید، لازم است و نمایندگان محلی باید متقاضیان را به برنامه‌ی منتخب استانی بریتیش کلمبیا BC PNP  ارجاع دهند. دریافت اقامت دائم، مشروط به اجرا و راه‌اندازی کسب‌وکار اشاره شده است. در این برنامه، دولت به موضوع اشتغال برای شهروندان کانادا اهمیت خاصی می‌دهد.

4.9/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *