کارآفرینی در مناطق شمال غربی

سرمایه گذاری در کانادا

در این برنامه، حداقل میزان دارایی شما که به اداره‌ی مهاجرت نشان می‌دهید، در منطقه‌ی یلونایف باید 500 هزار دلار و در خارج از منطقه‌ی یلونایف 250 هزار دلار باشد. حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در طرحی که ارائه می‌دهید در منطقه‌ی یلونایف باید 300 هزار دلار و در خارج از منطقه‌ی یلونایف 150 هزار دلار باشد. لازم به ذکر است که در تمام حالت‌های سرمایه‌گذاری بالا، شما باید مالکیت حداقل یک سوم از سهام شرکت تاسیس شده را داشته باشید.

سابقه‌ی کاری شما در این برنامه باید متناسب با کسب‌وکاری که ارائه می‌دهید باشد. سابقه‌ی کاری مدیریتی و مرتبط با بیزنس از جمله الزامات این برنامه می‌باشد. ارائه‌ی نمره‌ی 4 برای زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت زبانی از دیگر الزامات این برنامه است.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. ضمنا، شما نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه‌ی موردنظر در مناطق شمال غربی سفری داشته باشید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید.

پس از ارسال طرح تجاری، مدارک و نیز مبلغ 75 هزار دلار به‌عنوان ودیعه، در صورت تایید ابتدا مجوز کار دریافت کرده و به مدت 2 سال باید کسب‌وکار خود را مطابق با طرحی که ارائه کردین اجرا نمایید. در مرحله‌ی بعدی می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

لازم به ذکر است، دریافت اقامت دائم مشروط به اجرا و راه‌اندازی کسب‌وکار و نیز برآورده شدن الزامات برنامه می‌باشد. در این برنامه، دولت محلی به موضوع اشتغال برای شهروندان مناطق شمال غربی و ساکنان محلی اهمیت خاصی می‌دهد.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *