کارآفرینی در یوکان

سرمایه گذاری در کانادا

در این برنامه، حداقل میزان دارایی شما که به اداره‌ی مهاجرت نشان می‌دهید، باید 500 هزار دلار باشد و از این میزان، 300 هزار دلار آن باید موجودی نقد باشد. حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در طرحی که ارائه می‌دهید باید 300 هزار دلار باشد و میزان مالکیت شما در کسب‌وکارتان نباید کمتر از یک سوم (34%) باشد. شما باید در این طرح با یک شهروند یا مقیم دائم کانادا شریک باشید.

شما باید حداقل ۳ سال سابقه‌ی مالکیت و یا مدیریت کسب‌وکار را داشته باشید و یا حداقل ۵ سال سابقه‌ی کار مرتبط با طرح کسب‌وکاری که ارائه می‌دهید.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. طرح شما باید در حوزه‌ای باشد که استان یوکان از قبل جزء طرح‌های استراتژیک خود برای توسعه و پیشرفت استان تدوین کرده است. ضمنا، سفر اکتشافی به شما توصیه می‌شود. وجود مدارک سفر اکتشافی در پرونده، باعث تقویت آن و افزایش امتیازات شما خواهد شد.

پس از ارسال طرح تجاری و مدارک و انجام مصاحبه با آفیسر اداره‌ی مهاجرت، در صورت تایید ابتدا یک ویزای کار 2 ساله برای شما صادر می‌شود تا بتوانید کسب‌وکار خود را عملیاتی نمایید. در مرحله‌ی بعدی و پس از برآوردن تمام شروط و الزامات برنامه، می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

4.6/5 - (10 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *