کارآفرینی در ساسکچوآن

سرمایه گذاری در کانادا

برنامه‌ی مالک/گرداننده مزرعه در ساسکچوان

 

در این برنامه، حداقل میزان دارایی شما که به اداره‌ی مهاجرت نشان می‌دهید، باید 500 هزار دلار باشد. در این برنامه حداقل میزان سرمایه‌گذاری اعلام نشده است و به این معنی است که ارائه طرح کشاورزی متناسب با نیازهای استان و اجرای آن دارای اهمیت می‌باشد.

شما باید برای این برنامه دارای سابقه‌ی کاری مرتبط باشید. داشتن سابقه مالکیت و راه‌اندازی مزرعه با استفاده از شیوه‌های نوین کشاورزی، که در حال حاضر در استان ساسکچوان انجام می‌شود، از جمله نیازهای اصلی این برنامه می‌باشد.

در این برنامه شما باید طرح تاسیس مزرعه (Farm Establishment Plan) تهیه و ارائه دهید که تقریبا مشابه طرح تجاری است. ضمنا، شما نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه‌ی موردنظر در استان ساسکچوان سفری داشته باشید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید.

پس از ارسال طرح تاسیس مزرعه و مدارک لازم، ممکن است افسر اداره‌ی مهاجرت، انجام مصاحبه را برای شما ضروری بداند و درخواست مصاحبه داشته باشد. در صورت تایید و پس از پرداخت ودیعه 75 هزار دلاری، ابتدا باید یک توافق‌نامه اجرایی با استان ساسکچوان امضاء نمایید. در مرحله‌ی بعدی و پس از برآوردن تمام شروط توافق‌نامه‌ی اجرایی، گواهی انتخاب استانی را دریافت کرده و می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

4.8/5 - (9 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *