کارآفرینی در پرنس ادوارد

سرمایه گذاری در کانادا

برنامه‌ی مجوز کار جزیره‌ی پرنس ادوارد

 

در این برنامه، حداقل میزان دارایی شما که به اداره‌ی مهاجرت نشان می‌دهید، باید 600 هزار دلار باشد و حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در طرحی که ارائه می‌دهید باید 150 هزار باشد. داشتن سابقه‌ی مدیریتی از جمله الزامات این برنامه می‌باشد. شما باید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم داشته و در محدوده‌ی سنی 21 تا 59 سال باشید. ارائه‌ی نمره‌ی 4 برای زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت زبانی از دیگر الزامات این برنامه است.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. ضمنا، سفر اکتشافی به شما توصیه می‌شود. وجود مدارک سفر اکتشافی در پرونده‌ی شما باعث تقویت پرونده و افزایش احتمال پذیرفته شدن خواهد شد.

پس از ارسال طرح تجاری و مدارک و انجام مصاحبه با آفیسر اداره‌ی مهاجرت، در صورت تایید ابتدا باید یک توافق‌نامه اجرایی با استان پرنس ادوارد امضاء نمایید. پس از دریافت نامه‌ی حمایتی از استان، می‌توانید مجوز کار موقت دریافت کرده و کسب‌وکار خود را مطابق با طرحی که ارائه کردین اجرا نمایید. در مرحله‌ی بعدی و پس از برآوردن تمام شروط توافق‌نامه‌ی اجرایی، گواهی انتخاب استانی را دریافت کرده و می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

4.9/5 - (15 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *