کارآفرینی در نیوفاندلند

سرمایه گذاری در کانادا

در این برنامه، شما باید تمکن مالی حداقل به میزان 600 هزار دلار به دولت کانادا نشان دهید و حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما باید 200 هزار دلار در برنامه‌ی کسب‌وکارتان باشد. شما باید حداقل دارای مدرک دیپلم باشید که طی 5 سال اخیر اخذ شده و به تایید موسسات تعیین شده دولت کانادا رسیده باشد.

سابقه‌ی کاری شما در این برنامه بسیار مهم می‌باشد. شما باید حداقل 2 سال سابقه‌ی مالکیت یک بیزنس (با حداقل 25% سهام) را در 5 سال گذشته داشته باشید و یا 5 سال سابقه‌ی مدیریت ارشد یک بیزنس را در 10 سال اخیر داشته باشید.

از جمله شرایط دیگر این برنامه به محدودیت سنی آن برمی‌گردد. محدودیت سنی این برنامه بین ۲1 تا ۵9 سال می‌باشد. ارائه‌ی نمره‌ی 5 برای زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت زبانی از دیگر الزامات این برنامه است.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. در ضمن برای اقدام در این برنامه نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه موردنظر در استان نیوفاندلند به کانادا سفر کنید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید. ضمنا باید قصد داشته باشید تا به طور دائم در این استان زندگی کنید.

شما باید پس از راه‌اندازی کسب‌وکار در استان، برای حداقل یک شهروند یا مقیم دائم کانادا شغل تمام‌وقت ایجاد کنید.

4.8/5 - (13 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *