کارآفرینی در نواسکوشیا

سرمایه گذاری در کانادا

برنامه‌ی کارآفرینی نواسکوشیا

 

در این برنامه، شما باید تمکن مالی حداقل به میزان 600 هزار دلار به دولت کانادا نشان دهید و حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما باید 1۵0 هزار دلار باشد. شما باید در طی 10 سال گذشته حداقل ۳ سال سابقه‌ی مالکیت یک بیزنس با حداقل یک سوم (34%) سهام را داشته، و یا در طی 10 سال گذشته حداقل 5 سال سابقه‌ی مدیریت اجرایی یک بیزنس را داشته باشید. ارائه‌ی نمره‌ی 5 برای زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت زبانی از دیگر الزامات این برنامه است.

در صورت خرید بیزنس در برنامه، شما نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه‌ی موردنظر در استان نواسکوشیا به کانادا سفر کنید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. پس از ارسال طرح تجاری و مدارک، مصاحبه‌ای با شما ترتیب داده خواهد شد. در صورت تایید، ابتدا مجوز کار دریافت کرده و  سپس باید کسب‌وکار خود را به‌مدت حداقل یک‌سال مطابق با طرحی که ارائه کردین اجرا نمایید. در مرحله‌ی بعدی و پس از دریافت گواهی انتخاب استانی شما می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

 

برنامه‌ی کارآفرینی فارغ‌التحصیلان خارجی نواسکوشیا

 

در این برنامه، نشان دادن حداقل میزان دارایی مورد نیاز نمی باشد. شما باید 100 درصد مالکیت یک بیزنس مورد قبول و واجد شرایط را داشته باشید و آن را نشان دهید. در این برنامه شما باید حداقل یک‌سال سابقه‌ی مالکیت یک بیزنس در نواسکوشیا را قبل از ارسال پروفایل خود داشته باشید.

ارائه‌ی نمره‌ی 7 برای زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت زبانی از دیگر الزامات این برنامه است. ضمن اینکه شما باید حداقل ۲ سال تحصیلات دانشگاهی تمام‌وقت در یکی از دانشگاه‌ها یا کالج‌های معتبر نواسکوشیا را داشته باشید. در ضمن داشتن مجوز کار پس از تحصیل نیز در این برنامه لازم می‌باشد.

برای اقدام در این برنامه، شما نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه‌ی موردنظر در استان نواسکوشیا سفری داشته باشید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. پس از ارسال طرح تجاری و مدارک، مصاحبه‌ای با شما ترتیب داده خواهد شد. در صورت تایید، باید کسب‌وکار خود را مطابق با طرحی که ارائه کردین راه‌اندازی کنید. در مرحله‌ی بعدی و پس از دریافت گواهی انتخاب استانی شما می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

4.8/5 - (13 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *