کارآفرینی در انتاریو

سرمایه گذاری در کانادا

در این برنامه، حداقل میزان دارایی شما برای سرمایه‌گذاری در شهر بزرگ تورنتو باید 800 هزار دلار و در خارج از تورنتو 400 هزار دلار باشد. چنانچه ایده‌ی کسب‌وکار شما مربوط به حوزه‌ی دیجیتال یا فناوری اطلاعات و ارتباطات باشد، میزان دارایی شما، در هر منطقه‌ای از استان انتاریو باید ۴۰۰ هزار دلار باشد.

حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در طرحی که ارائه می‌دهید در شهر بزرگ تورنتو باید 600 هزار دلار و در خارج از تورنتو 200 هزار دلار باشد. چنانچه ایده‌ی کسب‌وکار شما مربوط به حوزه‌ی دیجیتال یا فناوری اطلاعات و ارتباطات باشد، میزان سرمایه‌گذاری شما، در هر منطقه‌ای از استان انتاریو باید حداقل 2۰۰ هزار دلار باشد. لازم به ذکر است که در تمام حالت‌های سرمایه‌گذاری بالا، شما باید مالکیت حداقل یک سوم از سهام شرکت تاسیس شده را داشته باشید.

سابقه‌ی کاری شما در این برنامه بسیار مهم می‌باشد. شما باید حداقل 2 سال از 5 سال گذشته سابقه‌ی مالکیت و یا مدیریت ارشد یک بیزنس را داشته باشید. ارائه‌ی نمره‌ی 4 برای زبان انگلیسی یا فرانسوی در هر چهار مهارت زبانی از دیگر الزامات این برنامه است.

در این برنامه شما باید طرح تجاری مناسب، به همراه تحلیل بازار کانادا داشته باشید. در صورت خرید بیزنس در برنامه، شما نیاز به سفر اکتشافی دارید. یعنی قبل از ارسال درخواست و مدارک باید برای بررسی شرایط منطقه موردنظر در استان انتاریو سفری داشته باشید و گزارش بررسی‌های خود را تهیه و به پیوست سایر مدارک ارسال نمایید.

پس از ارسال طرح تجاری و مدارک، در صورت تایید ابتدا باید یک توافق‌نامه‌ی اجرایی با استان انتاریو امضاء نمایید. پس از آن مجوز کار دریافت کرده و باید کسب‌وکار خود را مطابق با طرحی که ارائه کردین اجرا نمایید. در مرحله‌ی بعدی می‌توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایید.

لازم به ذکر است، دریافت اقامت دائم مشروط به اجرا و راه‌اندازی کسب‌وکار اشاره شده است. در این برنامه، دولت به موضوع اشتغال برای شهروندان کانادا اهمیت خاصی می‌دهد و شما باید حداقل 2 شغل تمام‌وقت و دائمی برای شهروندان یا اشخاصی که اقامت دائم در کانادا دارند، ایجاد نمایید.

4.9/5 - (14 امتیاز)

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *